Kıbrısta Balayı

Evlenecek olan çiftlerin en önemli günün ardından geçirecekleri balayı tatilinin de özel olması gerekmektedir. Sizin için en özel insan ile birlikte yaşayacağınız bu romantik tatil unutulmaz olmalı...

Güzel bir tatil için iyi bir ön hazırlık ve araştırma yapmanız gerekiyor. Balayını geçireceğiniz yer ve konaklayacağınız balayı oteli ile ilgili beklentilerinizi çok iyi tespit ederek, bu beklentilerin en iyi şekilde karşılanacağı bir yeri seçmeniz bu yüzden oldukça önemli. Tüm sene neredeyse güneşin hiç eksik olmadığı, denizin ve kumun tadını çıkaracağınız, tarihi güzellikleri ve eğlenceli gece hayatıyla yaz ve kış balayı tatili için ideal olan Akdeniz’in en büyük üç adası arasında yer alan Kıbrıs doğru bir adrestir. Kıbrısta birçok balayı oteli bulunmaktadır ve www.kibrisbalayi.com ile seçim yapmanız artık çok daha kolay...
kıbrısı tercih etmeniz için birkaç neden?
 

Kıbrıs'ı tercih etmeniz için birkaç neden?

1. Ulaşım kolaylığı

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Hatay, Antalya, Diyarbakir ve Ordu gibi büyük şehirlerden direk uçuşlar ile kısa sürede Kıbrıs’a ulaşabilirsiniz. Türkiye’de neredeyse her hava yolu şirketi Kıbrıs’a uçuş düzenliyor. Maksimum 1 buçuk saatte yavru vatana varabilirsiniz. Ayrıca eğer Mersin’e yakın bir yerde yaşıyorsanız, Mersin Taşucu’ndan deniz otobüsü ile 2 saatlik bir yolculuk sonunda Girne’ye ulaşabilirsiniz.

2. Vizesiz seyahat edebilme özgürlüğü

Balayında yurt dışına çıkmak istiyor, ancak vize, pasaport gibi dertlerle uğraşmak zor geliyorsa, vize zorunluluğu olmayan Kıbrıs iyi bir seçim olabilir. Kıbrıs’a giriş yapabilmek için sadece nüfus cüzdanınız yeterlidir.

3. Nefis plajları

Akdeniz’in doğal güzellikleri arasında güneşin ve denizin tadını çıkarmak istiyorsanız birbirinden güzel plajları ve masmavi suyuyla büyüleyen Kıbrıs, doğru bir tercih.

4. Eğlence

Tatilinizde eğlence eksik olmasın istiyorsanız, Kıbrıs bu anlamda doğru bir tercih olacaktır. Tesislerde ve dışarıda Son derece renkli ve canlı bir gece hayatıyla öne çıkan Kıbrıs’ta eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun gösterişli mekanların bulunduğu Kıbrıs’ta sabaha kadar soluksuz bir eğlence sizi bekliyor.

5. Lüks konaklama

Konfor, hizmet ve lüks konaklama sizin için ilk sıralarda yer alıyorsa, KKTC tam size göre bir yer. Her bütçeye uygun alternatifli tesisler, tesislerde bulunan balayı aksiyonları ve indirimleri ile özel bir tatil geçirmeniz için sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor

6. Alışveriş

Kıbrıs, alışveriş bakımından da zengin seçeneklere sahip. Orijinal veya Orijinaliyle birebir olan dünyaca ünlü marka çanta ve ayakkabılar satan butikleri, çeşitli hediyelik eşya dükkanları ile alışveriş cenneti olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Tüm bu nedenler sizde kıbrıs’a gitme isteği uyandırdıysa, sizleri daha tatilinize başlamadan özel hissettirecek Mice Mania Travel  ekibi ile tanışın. siz sadece tarihinizi belirleyin gerisini profesyonel tatil danışmanlarına bırakın. en uygun fiyatları bulabileceğiniz www.kibrisbalayi.com’a bakmadan balayına karar vermeyin.