Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Firmamız turizm çalışma hayatına 1994 yılında Family Tur olarak başlamış ve faaliyetlerini özellikle uluslararası turist operatörlüğü konusunda 2000 yılına kadar sürdürmüştür. Yatırımların İstanbul'a taşınmasından ötürü 2010 yılına kadar ara verdiği turizm faaliyetlerine MICEMANIA TRAVEL LTD. olarak tekrar başlamıştır.

Kıbrıs Türk Turizm Acenteleri Birliği (KITSAB) üyesi olup (Belge no :267) Ocak 2010 tarihinden itibaren turizm faaliyetlerine bıraktığı yerden başlayarak Kıbrıs ta yaptığı turizm yatırımlarına devam etmektedir.

Online turizm satış portalı ve firmamızın tescilli markalari olan www.kibrisagidiyoruz.com ve www.kibrisbalayi.com adresleri ile gerek kurumsal gerekse münferit anlamda ihtiyaç sahiplerine Kıbrıs seyahatleri hakkında konaklama, uçak bileti, transferler, turlar vb. konularda doğrudan hizmet vermektedir. Bu onlibe platformlar sayesinde Kıbrıs ile ilgili tüm ihtiyaçlara doğrudan ulaşabilmektedir.

Şirketimizin bünyesinde bulunan M.I.C.E departmanı  Kıbrıs'a bayi toplantısı,şirket  motivasyon gezileri,eğitim semineri, kültür turları,toplantı grupları ve  kongre gibi kurumsal hizmetler programlayan acentelere ve firmalara doğrudan hizmet vermektedir.

Amacımız İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri daima aynı anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunmak ve beklentilerinizi kurumsal yapınıza en uygun şekilde karşılamaktır. 

  

 

 

Çalışma Saatlerimiz   Rezervasyon Çağrı Merkezi
Hafta içi:        Pazartesi ve Cuma günleri 09.00 — 18.00 arası  Tel    : 0 850 480 55 82 
Hafta Sonu:   Cumartesi günü 09.00 — 13:00 arası Gsm  : 0 533 850 55 82