NEDEN KIBRIS?

 

1. Ulaşım kolaylığı

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Hatay, Antalya ve Ordu gibi büyük şehirlerden direk uçuşlar ile kısa sürede Kıbrıs’a ulaşabilirsiniz. Türkiye’de neredeyse her hava yolu şirketi Kıbrıs’a uçuş düzenliyor. Maksimum 1 buçuk  saatte yavru vatana varabilirsiniz. Ayrıca eğer Mersin’e yakın bir yerde yaşıyorsanız,  Mersin Taşucu’ndan deniz otobüsü ile 2 saatlik bir yolculuk sonunda  Girne’ye ulaşabilirsiniz.

2. Vizesiz seyahat edebilme özgürlüğü

Balayında yurt dışına çıkmak istiyor, ancak vize, pasaport gibi dertlerle uğraşmak zor geliyorsa, vize zorunluluğu olmayan Kıbrıs iyi bir seçim olabilir. Kıbrıs’a giriş yapabilmek için sadece nüfus cüzdanınız yeterlidir.

3. Nefis plajları

Akdeniz’in doğal güzellikleri arasında güneşin ve denizin tadını çıkarmak istiyorsanız birbirinden güzel plajları ve masmavi suyuyla büyüleyen Kıbrıs, doğru bir tercih. 

4. Eğlence

Tatilinizde eğlence eksik olmasın istiyorsanız, Kıbrıs bu anlamda doğru bir tercih olacaktır.Tesislerde ve dışarıda  Son derece renkli ve canlı bir gece hayatıyla öne çıkan Kıbrıs’ta eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun gösterişli mekanların bulunduğu Kıbrıs’ta sabaha kadar soluksuz bir eğlence sizi bekliyor.

5. Ultra lüks konaklama

Konfor,hizmet ve lüks konaklama sizin için ilk sıralarda yer alıyorsa, KKTC tam size göre bir yer. Her bütçeye uygun alternatifli tesisler, tesislerde bulunan balayı aksıyonları ve  indirimleri ile  özel  bir tatil geçirmeniz için sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor

 6. Alışveriş  

Kıbrıs, alışveriş bakımından da zengin seçeneklere sahip. Orijinal veya Orijinaliyle birebir olan dünyaca ünlü marka çanta ve ayakkabılar satan butikleri, çeşitli hediyelik eşya dükkanları ile alışveriş cenneti olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm bu nedenler sizde kıbrıs’a gitme isteği uyandırdıysa, sizleri daha tatilinize başlamadan özel hissettirecek kıbrısagidiyoruz.com ekibi ile tanışın. siz sadece tarihinizi belirleyin gerisini profesyonel tatil danışmanlarına bırakın. en  uygun fiyatları bulabileceğiniz www.kibrisbalayi.com’a bakmadan balayına karar vermeyin.