HakkımızdaEvlenecek olan çiftlerin en önemli günün ardından geçirecekleri balayı tatilinin de özel olması gerekmektedir. Sizin için en özel insan ile birlikte yaşayacağınız bu romantik tatil unutulmaz olmalı...

Güzel bir tatil için iyi bir ön hazırlık ve araştırma yapmanız gerekiyor. Balayını geçireceğiniz yer ve konaklayacağınız balayı oteli ile ilgili beklentilerinizi çok iyi tespit ederek, bu beklentilerin en iyi şekilde karşılanacağı bir yeri seçmeniz bu yüzden oldukça önemli. Tüm sene neredeyse güneşin hiç eksik olmadığı, denizin ve kumun tadını çıkaracağınız, tarihi güzellikleri ve eğlenceli gece hayatıyla yaz ve kış balayı tatili için ideal olan Akdeniz’in en büyük üç adası arasında yer alan Kıbrıs doğru bir adrestir.

Kıbrısta birçok balayı oteli bulunmaktadır ve kıbrısbalayı.com ile seçim yapmanız artık çok daha kolay...

Firmamız turizm çalışma hayatına 1994 yılında Family Tur olarak başlamış ve faaliyetlerini özellikle uluslararası turist operatörlüğü konusunda 2000 yılına kadar sürdürmüştür. Yatırımların İstanbul'a taşınmasından ötürü 2010 yılına kadar ara verdiği turizm faaliyetlerine MICEMANIA TRAVEL LTD. olarak tekrar başlamıştır.

Kıbrıs Türk Turizm Acenteleri Birliği (KITSAB) üyesi olup (Belge no :267) ,Online turizm satış portalı ve firmamızın tescilli markası olan www.kibrisagidiyoruz.com ve www.kibrisbalayi.com adresleri ile gerek ihtiyaç sahiplerine Kıbrıs seyahatleri hakkında konaklama, uçak bileti, transferler, turlar vb. konularda doğrudan hizmet vermektedir.

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi: Pazartesi ve Cuma günleri 09.00 — 19.00 arası
Hafta Sonu: Cumartesi günü 09.00 — 13:00 arası

Rezervasyon Çağrı Merkezi

Tel : 0 850 480 55 82
Faks : 0 392 815 15 31